*Kanada liselerinin ücretleri okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçmek için tıklayın!

**Aşağıdaki ücretler Kanada Doları olarak listelenmektedir. 

Başvuru Ücreti:   $250.00

Aile Yanı Yerleşim Ücreti:   $250,00

Sağlık Sigortası:   $900,00

Öğrenim Ücreti:   $13.000,00

Aile Yanı Ücreti:   $8.500,00

Ulaşım Ücreti:  $200,00

Toplam: $23,100,00

Bir Dönemlik Ücretler:

Başvuru Ücreti:  $250.00

Aile Yanı Yerleşim Ücreti: $250,00

Sağlık Sigortası:  $ 450.00

Öğrenim ücreti:  $ 6.500.00

Ulaşım Ücreti:  $ 100.00

Aile Yanı Ücreti:$ 4.250

Toplam:$ 11,800,00

 Cowichan School District’i yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

British Columbia devlet okulu sisteminin ayrılmaz bir bölgesi olan 79 No’lu Okul Bölgesi, dünyadaki en iyi eğitimlerden birini sunmaktadır. İlçemiz, yaklaşık 8300 öğrenciden oluşan birleşik bir okula sahip dört lise, dört ortaokul ve yirmi bir ilkokuldan oluşmaktadır.

Akademik, spor ve sahne sanatları (özellikle film, tiyatro ve müzik) programları Kanada’da en iyilerden bazılarıdır. Bilgisayar teknolojisi programları ve ekipmanları güncel ve mükemmeldir, öğrencilerin üzerine kurmaları için son derece önemli bir temel sağlar.

21 yılı aşkın bir süredir uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve çeşitli Uluslararası Öğrencilere ev sahipliği yapıyoruz (Belçika, Brezilya, Çin, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore, Makao, Meksika, İspanya, İsviçre, Tayland, Tayvan ve Türkiye) .

Sadece uluslararası öğrencilerimizle çalışan ESL uzman öğretmenlerine sahip birkaç programdan biriyiz. Bu ESL desteği öğrenim ücretlerine dahildir ve normal okul yılı boyunca kullanılabilir.

Cowichan School District Programları

Program Kuruluşu:  1999

Açılan Programlar:  Tam Yıl, 1 Yarıyıl, Kısa Süreli, Yaz Kampı, Kış Kampı, Öğretmen Eğitimi

Uzmanlaşmış Programlar:  Fransız Daldırma, Gelişmiş Yerleşim

Çalışmanın Dili:  İngilizce, Fransızca

Toplam okul sayısı:  27

Uluslararası öğrenciler için liseler: 5

Toplam Öğrenci Sayısı:  8.000

Toplam Uluslararası Öğrenciler:  185

En yakın havaalanı: Vancouver Uluslararası Havaalanı, Nanaimo Uluslararası Havaalanı

Cowichan Valley School District Nerede

Vancouver Adasında bulunan Cowichan Vadisi, Victoria ve Nanaimo arasında yer alan çok sayıda küçük topluluğa sahip güvenli ve güzel bir kırsal alandır. Vancouver’a çok yakındır, sadece doğal bir feribot yolculuğudır. Vadi Kanada’da en sıcak ortalama sıcaklıklara sahiptir. Yazları çok sıcak ve güneşlidir ve kışlar çok az kar yağışlı veya karsızdır. Şaraplık üzümleri, meyve ağaçları ve biber, burada yetişen birçok şeyin yanı sıra bir dizi çiçek ve çalılıktan sadece birkaçı.

Cowichan Valley School District Konaklama

Bütün öğrencilerimiz onaylı evlerde kalırlar. Kanada’daki en deneyimli aile yanında kalma programlarımızdan birine sahibiz ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını denetlemek için tam zamanlı bir aile yanında kalma yöneticimiz var.

Cowichan Valley School District’de Faaliyetler

Etkinlikler arasında binicilik, yelken, kürek, futbol, ​​voleybol, çim hokeyi, buz hokeyi, basketbol ve daha birçok spor yer alır. Seçimler dengesini sağlayan çok aktif tiyatro ve müzik programları da var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir