Delta School District, en iyi Kanada devlet liseleri arasında yer almaktadır. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşmak için dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

**Aşağıdaki ücretler Kanada Doları olarak listelenmektedir. 

Giriş Tarihleri:  Sürekli giriş

Son başvuru tarihi:  Son teslim tarihi yok

Başvuru Ücreti:  200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  $ 14,950

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:   $ 7,475

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  500 $

Aile Yanı Aylık Ücret:  900 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti: Ücret ücretine dahildir

Yıllık Muhafaza Ücreti:  200 $

Havaalanında karşılama : Ücretsiz

 Delta School District’i yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Delta School District, Vancouver’dan sadece 30 dakika uzaklıkta üç toplulukta 33 okula sahiptir. Delta, ilk dil olarak İngilizce konuşan% 95 ile çok az sayıda ESL öğrencisine sahiptir (mükemmel İngilizce daldırma için). Delta, Ulusal Ödül kazanan öğretmenlere (Başbakan’ın Ödülleri) sahiptir ve mezuniyet oranı tutarlı bir şekilde BC’de en üst sıralarda yer almaktadır. Ücretsiz havaalanında karşılama ve bırakma hizmeti sunuyoruz. Okul bölge personeli, kişisel olarak aile yanında kalma programı yürütür ve izler (özel aile yanında kalma şirketlerine kaynak sağlamadık). Delta personeli ayrıca aylık gezi aktiviteleri yürütmektedir. Sürekli girişimiz var, böylece öğrenciler yıl boyunca her an başlayabilirler.

Delta ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için kısa, tam yıl ve mezuniyet programlarına sahiptir. Delta, onur öğrencileri için IB ve AP programlarına sahiptir. Dans, film / oyunculuk, golf, hokey, beyzbol ve futbolda üniforma ve seçkin akademileri olan geleneksel okullar var. Delta’da Fransız Daldırma Programları ve Mimarlık ve Hukuktan Mühendislik ve Müzikal Tiyatro’ya kadar 100’den fazla seçmeli ders bulunmaktadır. Kablosuz teknolojiler, dizüstü bilgisayar arabaları ve geniş kütüphaneler ile tüm okullar iyi donanımlı ve modern. Ortaokullarda profesyonel tiyatrolar, modern bilim laboratuarları, güncel bilgisayar odaları, ahşap / metal dükkanlar ve otomasyon tesisleri bulunmaktadır. Delta, çeşitli spor tesisleri ile büyük oyun sahalarına sahiptir. 29 ülkeden 650’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Delta … yenilikçi ve hareket halinde. Delta’da Fransız Daldırma Programları ve Mimarlık ve Hukuktan Mühendislik ve Müzikal Tiyatro’ya kadar 100’den fazla seçmeli ders bulunmaktadır. Kablosuz teknolojiler, dizüstü bilgisayar arabaları ve geniş kütüphaneler ile tüm okullar iyi donanımlı ve modern. Ortaokullarda profesyonel tiyatrolar, modern bilim laboratuarları, güncel bilgisayar odaları, ahşap / metal dükkanlar ve otomasyon tesisleri bulunmaktadır.

Delta, çeşitli spor tesisleri ile büyük oyun sahalarına sahiptir. 29 ülkeden 650’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Delta … yenilikçi ve hareket halinde. Delta’da Fransız Daldırma Programları ve Mimarlık ve Hukuktan Mühendislik ve Müzikal Tiyatro’ya kadar 100’den fazla seçmeli ders bulunmaktadır.

Kablosuz teknolojiler, dizüstü bilgisayar arabaları ve geniş kütüphaneler ile tüm okullar iyi donanımlı ve modern. Ortaokullarda profesyonel tiyatrolar, modern bilim laboratuarları, güncel bilgisayar odaları, ahşap / metal dükkanlar ve otomasyon tesisleri bulunmaktadır.

Delta, çeşitli spor tesisleri ile büyük oyun sahalarına sahiptir. 29 ülkeden 650’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Delta … yenilikçi ve hareket halinde. Delta, çeşitli spor tesisleri ile büyük oyun sahalarına sahiptir. 29 ülkeden 650’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Delta … yenilikçi ve hareket halinde. Delta, çeşitli spor tesisleri ile büyük oyun sahalarına sahiptir. 29 ülkeden 650’den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır. Delta .

Delta School District Nerede

Delta, Vancouver’dan 30 dakika, havaalanından 20 dakika uzaklıkta ve ABD sınırına dokunuyor. Üç tarafı suyla çevrili olan Delta, güzel plajlara ve doğal ortamlara sahiptir. Delta’nın üç topluluğu vardır (Ladner, Tsawwassen ve Kuzey Delta). Delta, nehirde ve şehri çevreleyen koylarda çok sayıda golf sahasına ve çok sayıda kayak ve diğer tekne turlarına sahiptir.

Bazı uluslararası öğrenciler pilot lisanslarını yerel Sınır Bay Havaalanı ve Eğitim tesisinde almışlardır. Diğerleri ise parklarımızda binicilik ve dağ bisikleti sürmenin tadını çıkarabilirler. ABD sınırından sadece birkaç dakika sonra, uluslararası öğrenciler genellikle ABD’ye alışveriş ve kamp yapmak ya da keşfetmek için hızlı bir seyahat için ev sahibi ailelerine katılıyor.

Delta, tüm Vancouver bölgesindeki en düşük suç oranlarından birine sahip, son derece güvenli bir yerleşim topluluğudur. Delta sakinleri, iyi muhafaza edilmiş modern evler ve gelirler Kanada ortalamasından% 30 daha fazla yüksek bir yaşam kalitesine sahiptir. Sakinleri çoğunlukla üniversite ve üniversite eğitimi alıyor. Çoğu aktif bir yaşam tarzının tadını çıkarır ve açık fikirli ve dünya çapında bilinçlidir.

Delta School District’de Konaklama

Delta okul bölge personeli, kişiselleştirilmiş bakım için kişisel olarak kişisel bakım programını işletir (özel şirketlere dış kaynaklı değiliz). Üç ev sahibi koordinatörümüzün her biri yerel bölgede yaşamakta ve gerektiğinde evlerden birkaç dakika uzaklıktadır. Öğrencilerle ve ev sahibi ailelerle 24 saat iletişim kurup yakın ilişkiler kuruyoruz. Aile yanında kalma ailelerimiz arasında birçok öğretmenimiz, müdürümüz ve hükümet yetkilimiz var. Bütün evler denetlendi ve aile üyeleri sabıka kaydı kontrol edildi. Bir şey tatmin edici değilse, öğrenciler serbest hareketli servisimizle evleri hızlı bir şekilde değiştirebilirler. Öğrenciler özel odalar, internet erişimi ve tüm modern olanaklara sahiptir.

Delta School District’de Faaliyetler

Delta School District, uluslararası öğrenciler için aylık bir gezi etkinliği programı yürütmektedir. Ayrıca, Delta’da hokey, futbol, ​​golf, beyzbol ve voleybol sahalarında yetenekli sporcular için elit spor akademileri bulunmaktadır. Akademiler okul döneminde çalışmakta ve bu programlara lise mezuniyet kredileri verilmektedir (bunlar ulusal ve uluslararası çapta alkışlanan antrenörler tarafından yönetilmektedir). Delta ayrıca, Dans ve Film / Oyunculuk’ta akademilere sahiptir. Tüm okullar, su sporları, badminton, basketbol, ​​beyzbol, cheer takım, kros, curling, çim hokeyi, futbol, ​​golf, jimnastik, lakros, ragbi, futbol, ​​yumuşak top, kayak, snowboard gibi tüm öğrenciler için normal spor takımlarına ev sahipliği yapar. yüzme, tenis, atletizm, triatlon, voleybol ve güreş. Çok çeşitli öğrenci kulüpleri vardır (akademik, sanat, öğrenci liderliği ve sosyal / kültürel programlar. Bazı örnekler glee kulübü, birleşmiş milletler, caz grubu, model araba yapımı, mutfak sanatları, gitar yapımı, oyun ve 50’den fazla kulüp vardır.

Kanada Liseleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Kanada Liseleri Anasayfasına Dön!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir