*Kanada liselerinin ücretleri okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçmek için tıklayın!

**Aşağıdaki ücretler Kanada Doları olarak listelenmektedir. 

Giriş Tarihleri:  sürekli alım

Son Başvuru Tarihi:  Değişken

Başvuru Ücreti:  250 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  13.000 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  300 $

Aile Yanı Aylık Ücret:  950 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  1000 $

Yıllık Muhafaza Ücreti:  N / A

 

Rocky Mountain Uluslararası Öğrenci Programı (RMISP) dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Kanada’nın güzel Britanya Kolombiyası’nda yaşama ve öğrenme fırsatı sunuyor. Programa katılan okul bölgeleri, Okul Bölgesi No. 5 (Güneydoğu Kootenay), Okul Bölgesi No. 6 (Rocky Dağı) ve Okul Bölgesi No. 19 (Revelstoke) içerir. RMISP, akademik mükemmeliyete, kültürel değişime ve İngilizce dil edinimine adanmış özel okullarda Kanadalı ve uluslararası öğrenciler arasındaki arkadaşlıkları teşvik ederek yurtdışı eğitim deneyimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler genellikle programa Eylül ve Şubat aylarında başlarken, diğer başlangıç ​​tarihleri ​​de kabul edilebilir.

RMISP, iki ev sahibi okul bölgesinin dünya çapındaki dağ yerlerinin sunduğu eşsiz eğlence fırsatlarını harekete geçirmeye ve keşfetmeye kendini adamıştır. Outdoor Education ve Ski Patrol gibi benzersiz seçmeli dersler, uluslararası öğrencilerimize inanılmaz deneyimsel öğrenme fırsatları sunmaktadır. Diğer popüler seçmeli dersler arasında Forensic Science (CSI türü kurs), Equine Studies (lisede atlar), Culinary Arts (şef eğitimi), Digital Media ve Web Tasarımı, SuperFit, Firefighting ve Tourism bulunmaktadır. Spor kursları arasında buz hokeyi, futbol ve voleybol bulunmaktadır.

Rocky Mountain School Districts Nerede

Öğrenciler Revelstoke, Golden, Invermere, Kimberley, Cranbrook, Fernie ve Sparwood topluluklarına yerleştirilir. Altı dağ kasaba / şehirler Horse Mountain Resort, Panorama Mountain Resort, Kimberley Alpin Resort and Fernie Alpine Resort Tekmeleyen Revelstoke Mountain Resort inanılmaz yokuş aşağı kayak ve snowboard dahil dünya çapında eğlence fırsatları kolayca erişebilir. British Columbia bölgemiz doğal güzelliği ve yaşam kalitesi ile ünlüdür.

Rocky Mountain School Districts’de Konaklama

Aile yanında konaklamayı gerektiren öğrenciler, okullarına yürüme mesafesinde veya belirlenmiş bir okul otobüsü durağında özenle seçilmiş ev sahibi ailelere yerleştirilir. Ev sahibi ailelerimiz, Rocky Mountain Uluslararası Öğrenci Programındaki yurtdışı eğitim deneyimlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Programımıza aktif ve coşkulu katılımları, her öğrencinin kültürel deneyimini geliştirir ve Kanada’daki zamanlarını maksimize etmelerini sağlar. Yerleşimler, her toplulukta belirlenmiş bir Aile Yanı Koordinatörü tarafından denetlenir ve desteklenir.

Rocky Mountain School Districts’deki Etkinlikler

Rocky Mountain Uluslararası Öğrenci Programı, her öğrencinin kültürel ve rekreasyonel deneyimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış çok çeşitli etkinlik, etkinlik ve gezilere sponsor olmaktadır. Her ay en az bir ücretsiz etkinlik veya gezi vardır:

Eylül: Nehirde rafting ve Calgary gezisi, Alberta
ekim: Hot Springs’e yürüyüş
Kasım: Curling
Aralık: Kayak / snowboard günü
Ocak: Köpek kızak
Şubat: Kayak / snowboard günü
Mart: West Edmonton Mall Gezisi
Nisan: Açık macera günü
Mayıs : Kano / Kayak
Haziran: Yıl sonu Barbekü plaj partisi

Columbia Icefields, NHL hokey oyunu ve daha fazlası için bir gezi de dahil olmak üzere ek ücrete dayalı geziler ve aktiviteler sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir