*Kanada liselerinin ücretleri okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçmek için tıklayın!

**Aşağıdaki ücretler Kanada Doları olarak listelenmektedir. 

Giriş Tarihleri:  Eylül (ilk ve ortaöğretim), Ocak (ilköğretim), Şubat (ikincil)

Son Başvuru Tarihi:  15 Kasım – 15 Mayıs

Başvuru Ücreti:  200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  14.000 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  7000 $ (uygulanabilir olduğunda)

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  300 $

Aile Yanı Aylık Ücret:  975 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  900 $

Yıllık Muhafaza Ücreti:  1.300 $

North Vancouver School District’i yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kuzey Vancouver Okulları, güçlü akademisyenleri, atletizm, güzel sanatlar ve teknolojiyi destekleyen öğrenciler için kapsamlı programlar geliştirmiştir. Okullarımız aşağıdakileri içeren çeşitli özel programlar sunmaktadır: Gelişmiş Yerleştirme (AP) Kursları, Digitial Medical Academy, Basketbol, ​​Dans, Dijital Medya, Çim Hokeyi, Buz Hokeyi ve Futbol Akademileri ve Uluslararası Bakalorya (IB) Programı.

Amacımız, her öğrencinin başarısına ilham vermek ve öğrencileri öğrenmek, paylaşmak ve büyütmek için bir araya getirmek için dünya çapında eğitim ve ilgi çekici programların zengin çeşitliliğini sağlamaktır.

Kuzey Vancouver School District Nerede

Dünya standartlarında Vancouver kentinden gelen suyun 15 dakika uzağında yer alan Kuzey Vancouver, öğrencilerin yaşaması ve öğrenim görmeleri için mükemmel bir yerdir. Tüm olanaklara kolay erişim ile çok samimi, aile odaklı, çok kültürlü bir topluluktur.

Kuzey Vancouver’a geldiğinizde kayak, snowboard, yokuş aşağı dağ bisikleti ve iki golf sahası sizi bekliyor!

Kuzey Vancouver School District’de Konaklama

Kuzey Vancouver Okul Bölgesi, öğrencilere ilgili, bakmakta, İngilizce konuşan aileler ile yaşamak için bir fırsat sunmak için yerel aile yanında kalma sağlayıcılarıyla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Aile yanında kalma şirketleri ve aileleri, öğrencinin çalışacağı okulun yakınında destek ve bakım artı kaliteli evler sunmaktadır. gözaltı vesayeti ve havalimanı taşımacılığı gibi.

Kuzey Vancouver School District’de Faaliyetler

Uluslararası öğrenciler, okul hayatının tüm yönlerine katılmaya teşvik edilir. Tüm öğrencilerin katılabileceği çok çeşitli spor ve kulüpler mevcuttur.

Kuzey Vancouver okyanus ve dağların arasında yer alır, bu sayede öğrenciler muhteşem doğal ortamın keyfini çıkarırken sağlıklı bir yaşam tarzına yönelmeye teşvik edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir