Kanadalı Huron Yerlileri’nin dilinde “buluşma yeri” anlamına gelen, pek çok rekora sahip, dinamik ve kozmopolit Toronto’da panoramik şehir turuyla Kanadalılar’ın gündelik hayatının bir parçası olacaksınız.

Gölleri ve doğal parkları ile eşsiz manzaralar sunan Quebec, Ottawa, Montreal, Toronto, Kingston gibi dünyaca ünlü kentleri gezme imkanı sunan turda Kanada’nın son durağı Niagara Şeleasi olacak. Üzüm bağlarının arasından geçerek dünyanın en güzel doğa harikalarından biri olan Niagara Şelaleri’nde ister yürüyüş, isterseniz tekne ile altından geçerken etkileyici selfieler çekebilirsiniz.

Kanada’dan hemen sonra Amerika’nın Kuzey kısmını da bu turla görme şansınız var. New Port, Boston, eşsiz manzarasıyla Kuzey Amerika’nın en yüksek noktası White Mountains, Özgürlük Anıtı, Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Times Meydanı’yla tabii ki New York’ı da keşfedeceksiniz.

THY’nin direkt uçuşuyla gerçekleştirilen 11 günlük bu özel tur, 2.549 Avro’dan başlayan fiyatlar ve 9 taksite varan ödeme kolaylığının yanı sıra, Shop&Miles üyelerine özel 6.000 mil kazanma avantajı sunuyor.

http://kanadakulturmerkezi.com/

628_1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir