**Kanada liselerinin ücretleri okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçmek için tıklayın!

***Aşağıdaki ücretlerin tamamı Kanada Doları üzerinden aktarılmıştır.

Giriş Tarihleri:  Eylül ve Şubat

Son başvuru tarihi:  Haziran ve Kasım

Başvuru Ücreti:  200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  10,835 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  5,417,50 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  400 $

Aile Yanı Aylık Ücret:  620 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  500 $

 Horizon School Division hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Horizon School Division, yenilikçi programlama ve mükemmel akademik sonuçlarıyla sürekli olarak tanınır. Uluslararası Eğitim programımız, bireysel ilgi ve öğrencilerin kişisel hedeflere ulaşma fırsatı sunmak için tasarlanmıştır.

Horizon’a katılan öğrenciler, güvenli ve şefkatli toplulukların, modern tesislerin, ileri teknolojiye sahip okulların, mükemmel öğretmenlerin ve çeşitli programların tadını çıkaracaklar. Okula bağlı olarak, seçkin spor akademileri, güzel sanatlar, pratik sanatlar, ticaret, ileri teknoloji ve mükemmel akademisyenler sunuyoruz. Programlar, İngilizce dil yeterlilikleri oluştururken ve Alberta ve Kanada kültürlerini keşfederken, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Horizon School Division ayrıca Vauxhall’da bir beyzbol akademisi ve Warner topluluğunda bir kız hokeyi okulu da sunuyor.

Horizon School Division Nerede ?

Horizon School Division, güney Alberta’da bulunan bir yargıdır. Çeşitli topluluklardan oluşur: Taber, Vauxhall, Lomond, Milk River ve Warner. Her topluluğun uluslararası öğrencileri almaya istekli bir lisesi vardır. Sakinleri güvenli mahalleler, temiz hava ve su ile Alberta’daki en hafif hava koşullarının vurguladığı mükemmel bir yaşam kalitesine sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri, Rocky Dağları ve birçok UNESCO Dünya Mirası alanına çok yakınız. ‘Büyük Gökyüzü’ ülkemizde rekreasyon fırsatları bolca bulunmaktadır.

Horizon School Division Konaklama

 Horizon School Division, öğrenci sesine, ebeveynine ve toplum katılımına inanır. Uluslararası ekibimiz, öğrenci ihtiyaçlarını karşılayan ailelerle öğrencileri özenle yerleştirmek için temsilciler, ebeveynler ve okullarla birlikte çalışır.

Doğru ve en iyi yerleşimin yapıldığından emin olmak için öğrenciler ve aileler tam eşleşme sayfalarımız var. Aile Yanı ailesinin Uluslararası Öğrencilerimizin kültürel deneyimlerinde kritik bir rol oynadığına inanıyoruz. Aile yanında kalan aileler, topluluğumuz ve programımız için elçilerdir. Bir öğrenciyi ağırlamaya hak kazanmak için sıkı kurallar vermelidirler.

Horizon School Division Faaliyetleri

Uygulamalı sanatlar, drama, grup ve koro gibi güzel sanatlar.

Futbol, ​​voleybol, basketbol, ​​badminton, beyzbol, ragbi, güreş, atletizm ve atletizm dahil olmak üzere tam spor programları.

Futbol, ​​golf, yüzme, beyzbol, jimnastik, dans, paten, hokey ve curling gibi topluluk spor programları.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir