Waterloo Katolik Bölge Okul Kurulu, uluslararası öğrencilere çok çeşitli eğitim programları sunmaktadır. Gündelik öğrencilerimize sunulan hemen hemen tüm programlar uluslararası vize öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Eğitim ve yenilikte mükemmellik konusundaki itibarımızla ve topluluğumuzun öğrenmek ve yaşamak için güvenli, temiz, müreffeh ve çok kültürlü bir ortam olarak ününden gurur duyuyoruz. İnanç temelli bir kurum olarak, yüksek nitelikli, uzman bir kadro ile okullarımızda çok çeşitli akademik ve müfredat programları sunuyoruz ve okul topluluklarımızdaki uluslararası öğrencileri kucaklıyoruz.

Amacımız, uluslararası vize öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli, kapsamlı ve kişiselleştirilmiş eğitim planları – potansiyellerine ulaşmaları için onlara rehberlik eden ve onları hem lise sonrası kariyer yollarına hem de küresel rollerine hazırlayan eğitim planları sunmaktır. vatandaşlar. Uluslararası vize öğrenci eğitim planları, her öğrencinin akademik ve İngilizce kapasitesinin kapsamlı bir değerlendirmesiyle oluşturulacak ve bireysel öğrencilerin hem akademik hem de sosyal ihtiyaçlarını dikkate alacaktır. Okul sistemimiz, tam İngilizce-İkinci Dil desteği, kısmi İngilizce-İkinci Dil desteği ve tam daldırma ile programlar sunma kapasitesine sahiptir.

Beş Ortaokulumuza ek olarak, olgun öğrenciler, Yetişkin Öğrenim Merkezlerimiz olan Saint Louis’deki İngilizce-İkinci Dil kredileri dahil Ontario Ortaokul Diploması (OSSD) kredilerini alabilirler. OSSD’lerini Saint Louis aracılığıyla elde eden öğrenciler, İngilizce konuşulan herhangi bir üniversiteye veya koleje başvurmaya hazırdır.

Okul yönetim kurulumuz, Waterloo Üniversitesi, St. Jerome Üniversitesi, Wilfrid Laurier Üniversitesi ve Conestoga Koleji Teknoloji Enstitüsü ve İleri Öğrenme dahil olmak üzere Ortaöğretim sonrası kurumlarla resmi bir ilişkiye sahiptir. Başarılı uluslararası öğrencilerimiz tüm bu üniversitelerde ve kolejde kabul statüsünü tercih ettiler.

Ortaokullarımız, Kanada’daki en yüksek kalitede ortak eğitim kredisi kursları sunar ve bu kurslar uluslararası vize öğrencilerine açıktır. Öğrenciler iş veya endüstri kariyerlerini keşfedebilir veya Ortaöğretim sonrası enstitülerde kredili dersler alabilir. Sonuç, bir Ortaokul Diplomasına yönelik Ortaokul kredileri ve üniversitelere veya kolejlere başvuracak öğrenciler için çok önemli bir referans mektubudur.

Kanada Liseleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Liseleri Anasayfasına Dön!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir