Kanada dil okulu fiyatları ve sunduğu yüksek eğitim kalitesiyle öğrenciler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik oldukça çeşitli alanlarda farklı eğitim programları sunulmaktadır. Genel İngilizce, sınav hazırlık programları veya iş İngilizcesi gibi programlar sıklıkla tercih edilmektedir.

Toronto, Vancouver, Montreal veya Ottawa gibi birçok farklı şehirde eğitim alabilirsiniz. Kanada dil okulu fiyatları alternatifi ülkelere kıyasla oldukça ekonomiktir. Kanada Doları kurunun bu noktadaki avantajı oldukça büyüktür.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları programlarında tam yetkilidir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada dil okulları programlarına başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2020

*Aşağıda yer Kanada dil okulu ücretleri ortalama tutarlardır. Kanada Kültür Merkezine özel indirimlerden yararlanarak başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. 

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1450 1100
8 Hafta 2890 2310
12 Hafta 4150 3300
24 Hafta 7900 5500
36 Hafta 11340 7950
48 Hafta 14600 10400

 

Kanada Dil Okulu Programları Ne Zaman Başlar ?

Kanada dil okulu programlarının sabit bir başlangıç zamanı yoktur. Genellikle her pazartesi günü dersler başlamaktadır.  Okullar genellikle saat 09:00 gibi başlamakta, öğleden sonraya kadar devam etmektedir.

Kanada dil okulu yaş sınırı var mı ?

Hayır, Kanada dil okulu yaş sınırı yoktur. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarından yararlanarak Kanada dil okulu programlarına kayıt olabilirsiniz.

Kanada dil okulu şartları nelerdir ?

Kanada dil okulu programlarının en büyük avantajı herhangi bir şart aramıyor olmasıdır. En son hangi okuldan mezun olduğunuz veya yaşınız gibi faktörler önemli değildir.

İngilizce öğrenmek istiyor oluşunuz Kanada dil okulu şartları arasında en önemlisidir.

Kanada dil okulu çalışma izni verilir mi ?

Kanada dil eğitimi programlarına katılım sağlayan öğrencilere maalesef çalışma izni verilmemektedir. Ancak Kanada dil okulları sonrasında eğitim programlarına devam ettiğiniz sürece yarım zamanlı çalışma izni sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Kanada Dil Okulları Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen Sizinle İletişime Geçsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir