**Kanada liselerinin ücretleri okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizleiletişime geçmek için tıklayın!

***Aşağıdaki ücretlerin tamamı Kanada Doları üzerinden aktarılmıştır.

Giriş Tarihleri:  Eylül – Şubat

Son Başvuru Tarihi:  30 Kasım ve 31 Mayıs

Başvuru Ücreti:  500 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  17.500 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  8,750 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  Lütfen iletişime geçin.

Aile Yanı Aylık Ücret:  Lütfen iletişime geçin.

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  dahil

Conseil scolaire Viamonde’yi yakından tanımak için videoyu izleyebilirsiniz.

Viamonde Uluslararası Öğrenci Programı, dünyanın her noktasından 14-18 yaş arası öğrencileri ağırlıyor. Fransız okul sistemimiz etkileyici bir program çeşitliliği ve güncel sınıf teknolojisi sunmaktadır.

Dünyaca ünlü Toronto Bölgesi’nin kalbinde yer alan Viamonde’da eğitim almaya davetlisiniz. Ortaokul düzeyinde, uluslararası öğrenciler Kanada çapında ve dünyanın her yerinde Ontario’da saygın Üniversiteler ve Kolejlere girmek için akademik olarak iyi hazırlanmışlardır. Akademisyenlerin yanı sıra Viamonde, özel sanatlar, spor, iletişim ve teknoloji programları ile tanınmaktadır.

Öğretmenlerimiz ve danışmanlarımız, uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına özellikle duyarlıdır. Tecrübemizden, uluslararası öğrencilerin genellikle yeni bir ülkede yaşama uyum sağlama konusunda yardıma ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Personelimiz çeşitli dilleri konuşmaktadır ve akademik ve kişisel konularda her zaman güleryüzlü rehberlik sunmak için her zaman isteklidir. Bu özel danışmanlık ve destek hizmeti öğrencilerimiz ve aileleri tarafından çok takdir edilmektedir.

  • Viamonde okullarının mükemmelliği için tanınır; Öğrencileri, standart testlerde Ontario’daki en iyi sonuçları sürekli olarak elde eder.
  • Ortaokulları birçok uzmanlık programı (Uluslararası Bakalorya, Spor Akademileri, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar vb.) Sunmaktadır.
  • Tüm öğrenciler, Kanada’nın iki resmi dili olan Fransızca ve İngilizce’yi yönetmektedir.

Neden okullarımızı seçmeliyiz?

  • Ontario Müfredatı ile Fransızca’da yüksek kalitede bir eğitim almak için;
  • İngilizce becerilerinizi mükemmelleştirmek için (bir seçenek: iki dilli bir aile yanında kalmak);
  • Güvenli ve davetkar bir ortamda eğitim almak için;
  • Kanada’da yaşamak ve yaşam kalitesi için dünya çapında tanınan bir ülke yaşamak.

 

Conseil scolaire Viamonde Nerede ?

Uluslararası öğrenciler GTA (Büyük Toronto Bölgesi) okullarımıza erişebilecekler. Bu muhteşem şehrin banliyölerinde ve yerleşim bölgelerinde ve şehir merkezinde yaşayabilirler. GTA, öğrencilere çok güvenli bir ortamda çok şey sunuyor.

Conseil scolaire Viamonde’de Konaklama

Aile yanında kalma deneyiminin Kanada deneyiminin büyük bir parçası olduğuna ve uluslararası öğrencinin refahı üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyoruz. Aileler ve öğrenciler, ihtiyaçlarını karşılayan bir aile yanında kalma sağlayıcısı seçme esnekliğine sahiptir. Gerekirse, Viamonde International bir aile yanında kalma sağlayıcısı bulmakta yardım sağlayabilir.

Conseil scolaire Viamonde’de Faaliyetler

Okullarımızda birçok aktivite var. Uluslararası öğrenciler, istedikleri kulüp veya okul etkinliklerine katılmayı çok istiyorlar. Okullarımız kültürel (geziler, oyunculuk, müzik, kitap gösterileri, doğaçlama ekibi vb.), Spor (voleybol, hokey, futbol / futbol, ​​basketbol, ​​badminton, bisiklet, atletizm vs.) ve bilimleri (çevre, robot vb.) Sunmaktadır. .) faaliyetler. Okul topluluğuna katılmanın ve Kanada kültürünü öğrenmenin iyi bir yolu.

Kanada Liseleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Kanada Liseleri Anasayfasına Dön!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir